Vile 2 Kateshe Ne Shitje Tek Stacioni Fundit I Kombinatit
185 000 €
Data e publikimit: February 29, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65876
Vile-2-katshe-ne-shitje-tek-ish-stacioni-fundit-i-kombinatit-1.jpeg
Vile-2-katshe-ne-shitje-tek-ish-stacioni-fundit-i-kombinatit-2.jpeg
Vile-2-katshe-ne-shitje-tek-ish-stacioni-fundit-i-kombinatit-3.jpeg
Vile-2-katshe-ne-shitje-tek-ish-stacioni-fundit-i-kombinatit-4.jpeg
Vile-2-katshe-ne-shitje-tek-ish-stacioni-fundit-i-kombinatit-5.jpeg
Vile-2-katshe-ne-shitje-tek-ish-stacioni-fundit-i-kombinatit-6.jpeg
Vile-2-katshe-ne-shitje-tek-ish-stacioni-fundit-i-kombinatit-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Vile 2 Kateshe Ne Shitje Tek Stacioni Fundit I Kombinatit. Ku  siperfaqe e parceles ndertimore eshte 332m2. Siperfaqe ndertimit 110.7m2, siperfaqe totale e ndertimit per banim 257.8m2, dhe siperfaqe verande 47,8m2.  Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, tre dhoma gjumi dhe nje tualet. I njeti organizim eshte dhe ne katin e dyte.Me vendparkim, oborr i bollshem.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 185000Euro

Specifikimet
Dhoma:
5
Sipërfaqe Bruto:
332 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

don bosko
250 000 €
Fatjana Cukali