Vile 3 Kateshe Me Qira Ne Qender Te Tiranes
Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Data e publikimit: June 18, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68524
Vile 3 kateshe me qira ne Rrugen Fortuzi ne Tirane (1)
Vile 3 kateshe me qira ne Rrugen Fortuzi ne Tirane (2)
Vile 3 kateshe me qira ne Rrugen Fortuzi ne Tirane (3)
Vile 3 kateshe me qira ne Rrugen Fortuzi ne Tirane (4)
Vile 3 kateshe me qira ne Rrugen Fortuzi ne Tirane (5)
Vile 3 kateshe me qira ne Rrugen Fortuzi ne Tirane (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Vile 3 Kateshe Me Qira Ne Qender Te Tiranes Ne Rrugen Fortuzi. Vila ka siperfaqe 258m2. Organizohet nga oborri qe eshte 130m2, per parkim per 3-4 makina, 5 dhoma, dhe dy tualete. Mund te perdoret per banim ose investim. Zona ne te cilen ndodhet te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese apo biznes sa me komod.

Qira 1900 euro

Specifikimet
Dhoma:
5
Sipërfaqe Bruto:
258 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Bosh
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

rruga dibres
600 €
Fatjana Cukali