Vile 3 Kateshe Me Qira Tek Kompleksi Rolling Hills1 Tirane
Teg
5 000 €
/Muaj
Data e publikimit: May 31, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67502
Vile me qira tek rollink hills (1)
Vile me qira tek rollink hills (2)
Vile me qira tek rollink hills (3)
Vile me qira tek rollink hills (4)
Vile me qira tek rollink hills (5)
Vile me qira tek rollink hills (6)
Vile me qira tek rollink hills (7)
Vile me qira tek rollink hills (8)
Vile me qira tek rollink hills (9)
Vile me qira tek rollink hills (10)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Vile 3 Kateshe Me Qira Tek Kompleksi Rolling Hills1 Tirane. Vila ka siperfaqe ndertimi  598m2, me siperfaqe toke 1265m2. Kati pare: 2 dhoma gjumi +ambjent ndenje+ ambjent ngrenje me vehte, 3 banjo. Kati 2: 3 dhoma +3 banjo, pjesesrisht e mobiluar. Kati -1 me 2 vende parkimi +3 ambjente +tualet. Zona ne te cilen ndodhet vila te mundeson nje jetese dhe nje biznes  sa me komode.

Qira 5000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
5
Sipërfaqe Bruto:
598 ㎡
Sipërfaqe Neto:
598 ㎡
Tualete:
5
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

rruga dibres
600 €
Fatjana Cukali