Vile 3- Kateshe Ne Shitje Ne Shkoze Tirane
300 000 €
Data e publikimit: February 24, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65864
vILE-NE-SHITJE-NE-SHKOZE-TEK-FIRMA-KAMBERI.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-26-at-9.18.46-AM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-26-at-9.18.46-AM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-26-at-9.18.46-AM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-26-at-9.18.46-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Shkoze, afer ish firmes Kamberri, disponojme per shitje Vile 3- Kateshe. Vila ka siperfaqe totale ndertimi  285.2m2 dhe siperfaqe trualli 140m2. Siperfaqe ndertimi i katit perdhe 80.4 m2 ,siperfaqe ndertimi e katit te pare 93.8m2. siperfaqe ndertimi e katit te dyte 106.5m2. Vila ndodhet ne nje zone e cila eshte ne zhvillim e siper. Orientim Jug-lindje.

Shitet 300000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
7
Sipërfaqe Bruto:
285.2 ㎡
Tualete:
3
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

don bosko
250 000 €
Fatjana Cukali