Vile 3 Kateshe Ne Shitje Tek Vilat Gjermane
vilat gjermane
700 000 €
Data e publikimit: May 17, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66650
vile-3-kateshe-ne-shitje-tek-vilat-gjermane-1
vile-3-kateshe-ne-shitje-tek-vilat-gjermane-2
vile-3-kateshe-ne-shitje-tek-vilat-gjermane-3
vile-3-kateshe-ne-shitje-tek-vilat-gjermane-4
vile-3-kateshe-ne-shitje-tek-vilat-gjermane-5-1
vile-3-kateshe-ne-shitje-tek-vilat-gjermane-6
vile-3-kateshe-ne-shitje-tek-vilat-gjermane-7
vile-3-kateshe-ne-shitje-tek-vilat-gjermane-8

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Vile 3 Kateshe Ne Shitje Tek Vilat Gjermane. Vila ka siperfaqe  trualli 379m2, Siperfaqe ndertimi 115m2, siperfaqe e bodrumit 139,5m2, siperfaqe e katit perdhe 119m2, siperfaqe e katit te pare 11,5m2. Kati 0-(kati pare) e organizuar ne garazh me qepeneku parkohen dy makina, dhe nje makine jasht ne oborr. Kati i pare ( i 2 banim) eshte i organizuar ne soxhorno e madhe, me oxhak druri. ambient gatimi, ngrenie me vetedhe me dalje ne verante, 1 dhome gjumi,1 tualet me dritare, ambient pushimi relaksues (verande e madhe) e mobiluar ne dru. Kati dyte ( i 3 banim) e organizuar ne papafingo, verante e madhe paronamike dekoruar ne dru, 3 dhoma gjumi nga te cilat :1 dhome matrimoniale me tualet me vete dhe me dalje ne verande, 2 dhoma gjumi te tjera me nje tualet me hidromasazh dhe nje tualet te perbashket. catia eshte me termoizolim, hidroizolim me polisterol, me sistem ngrohje ftohje, panel diellor. * Vila ka privatesi ne nje zone shume te qete, pa zhurma, pasi rruga eshte pa dalje dhe nuk ka levizje makinash te tjera, por vetem te nje blloku prej 5 vilash te pavarura nga njera tjetra.
 Viles i eshte bere dhe nje investim i ri i konsiderueshem extra ne bacen nga pas me dalje porte me vete, me gure dekorativ, pedane druri, gjelberim per party dhe barbeky duke i dhene nje privatesi dhe relax absolut.
 Ka elemente te larte sigurie, kamera etj.
* Eshte me certifikate te rregullt pronesie dhe me leje ndertimi te rregullt leshuar me vendim te K.R.T.K me projekt nga nje studio projektimi prestigjioze.
* Ka akses shume te mire levizje me Qendren e Tiranes,
rrugen nacionale TEG dhe Parkun Kombetar Tirane.

Mundesi shume e mire per investim ose banim.
* Prona eshte rivleresuar me 500.000 €uro
* Cmimi total i shitjes:
700.000 €uro

Specifikimet
Dhoma:
4
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Parket
Mobiluar
Bosh
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

don bosko
250 000 €
Fatjana Cukali