Vile 3 Kateshe Ne Shitje Yrshek Tirane
279 000 €
Data e publikimit: December 1, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65623
WhatsApp-Image-2023-12-01-at-3.23.39-PM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-01-at-3.23.39-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-01-at-3.23.39-PM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-01-at-3.23.39-PM-4.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-01-at-3.23.39-PM-5.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-01-at-3.23.39-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-01-at-3.23.40-PM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-01-at-3.23.40-PM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Vile 3 Kateshe Ne Shitje Yrshek Tirane. Rruga e Nozllakeve perball me QTU, diponojm per shitje Vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 375m2 . Kati i pare 103m2, kati i dyte 140m2 , kati i trete 131m2 .Vila eshte e mobiluar me kushte bashkohore, me sistem kondicionimi inverter, me sistem kamerash. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, dhe rivleresim  .

Shitet 279000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
375 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi