Vile me qera ne Laprake ne Tirane
700 €
Data e publikimit: November 14, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65561
vile-me-qera-8-1.jpeg
vile-me-qera-7-2.jpeg
vile-me-qera-6-2.jpeg
vile-me-qera-2-4.jpeg
vile-me-qera-10-1.jpeg
vile-me-qera-11-1.jpeg
vile-me-qera-5-3.jpeg
vile-me-qera-4-4.jpeg
vile-me-qera-3-4.jpeg
vile-me-qera-1-4.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Laprake , Jepet Me Qira Super Vile 2 Kateshe E Investuar !!! Vila ka nje siperfaqe bruto prej 250m2 . Mobilimi i viles eshte mjaft luksoz ku vlen te theksohet  ,investimi qe i eshte bere , mobilje te reja, tavane te varura , sistem chiller, aparat i filtrimit te ujit , elektroshtepiaket etj. Vila ka nje orientim fantastik Jug-Lindje -Veri -Perendim . Vila organizohet ne :korridor qe ben shperndarjen  ne dhoma ,pjesa e sallonit me kuzhinen , dy dhoma gjumi,garderope ,tualeti si dhe ballkoni . Gjithashtu dhe ne katin e dyte .Ne cmim perfshihet gjithashtu dhe nje post parkimi  me mundesi per nje te dyte . Cmimi i qerase eshte neto dhe i padiskutueshem. Vila ofron komoditet maksimal dhe eshte e pershtatshme per familje . Zona ku ndodhet vila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si: shkolla, kopshte , cerdhe ,supermarkete, spitale,farmaci ,akses i aferm me qendren e Tiranes , linjat urbane  etj .                                                                                                                                                                                                                                                                           Qera 700Euro Muaj

Specifikimet
Dhoma:
4
Sipërfaqe Bruto:
250 ㎡
Tualete:
3
Kati:
1
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja