Vile me qera ne Shkoze ne Tirane
1 700 €
Data e publikimit: December 22, 2021
Me Qera
ID e pronës:  64288
Vile-me-qera-26.jpeg
Vile-me-qera-2-2.jpeg
Vile-me-qera-4-2.jpeg
Vile-me-qera-1-2.jpeg
Vile-me-qera-25.jpeg
Vile-me-qera-31.jpeg
Vile-me-qera-5-1.jpeg
Vile-me-qera-28.jpeg
Vile-me-qera-1-1.jpeg
Vile-me-qera-2-1.jpeg
Vile-me-qera-3-1.jpeg
Vile-me-qera-4-1.jpeg
Vile-me-qera-12.jpeg
Vile-me-qera-8.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Feim Ibrahimi, jepet me qera super Vile e kuruar deri ne detaje. Vila ka nje siperfaqe prej 600m2 truall, 440 m2 ndertim. Eshte e organizuarne ne 4  kate.

Organizohet nga ;

Soxhorno dhe ambienti i gatimit

6 Dhoma Gjumi

4 Tualete

3 Korridore

7 Ballkone

1 Verand

Bodrum

Garazhd i mbyllur

Kopeshte

Vila jepet per banim ose biznes

Jepet me qera 1700 Euro

 

Specifikimet
Dhoma:
6
Sipërfaqe Bruto:
600 ㎡
Tualete:
4
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Kati>kati 3|Kati>kati 4|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

490 €
Fatjana Cukali