Vile me Qera Sauk Tirane
1 100 €
Data e publikimit: February 6, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65155
vile-me-qera-ne-sauk-2.jpeg
vile-me-qera-ne-sauk-5.jpeg
vile-me-qera-ne-sauk-1.jpeg
vile-me-qera-ne-sauk-3.jpeg
vile-me-qera-ne-sauk-8.jpeg
vile-me-qera-ne-sauk-4.jpeg
vile-me-qera-ne-sauk-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Sauk, afer Hotel Gjuta, jepet me qera Vile 2-kateshe  3+1+2 , me siperfaqe ndertimi 176 m2 dhe siperfaqe trualli 290 m2, kondicioner ne cdo ambjent, termoizolim, grila veneciane, parket etj.  Kati pare organizohet ne sallon, kuzhine te madhe , 1 tualet dhe shkallet e brendshme qe ngjitesh ne kat 2. Kati dyte ka 3 dhoma gjumi , 1 tualet dhe ballkon. Disponon depo dhe garazh te mbyllur.

Jepet me Qira 1100 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
176 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja