Vile me Qira afer Ardenos Tirane
700 €
Data e publikimit: October 16, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65086
vile-me-qera-6-1.jpeg
vile-me-qera-1-3.jpeg
vile-me-qera-2-3.jpeg
vile-me-qera-3-3.jpeg
vile-me-qera-4-3.jpeg
vile-me-qera-5-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Autostrada tirane-durres, afer Ardenos, jepet me qera Vile 3-kateshe, siperfaqe trualli 130 m2. Kati pare organizohet ne sallon ndeje me oxhak funksional, dhome gjumi, kuzhine dhe banjo. Kati dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi me parket, banjo e madhe dhe 2 veranda. Kati 3 eshte papafingo open space. Vila disponon garazh, telekamera dhe kopsht.

Jepet me Qira 700 Euro

Lirohet ne daten 5 Nentor

Specifikimet
Dhoma:
4
Sipërfaqe Bruto:
130 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

490 €
Fatjana Cukali