Vile me qira ne Mjull Bathore Tirane
1 500 €
Data e publikimit: November 18, 2022
Me Qera
ID e pronës:  65028
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-9.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-12.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-5.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-11.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-10.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-8.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-2.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-4.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-7.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-3.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-1.jpg
Vile-me-qira-ne-Mjull-Bathore-6.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Mjull Bathore, prane Akacia Hills jepet me qira Vile 3 kateshe me siperfaqe 550m2. Vila eshte e oragnizuar nga 2 sallone me hapsira te bollshme, nje ambient gatimi, 7 dhoma gjumi, dhe 3 tualete. Ofrohet bosh vetem me kuzhine. Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te paster.

Jepet me qira 1500 Euro ne muaj

Specifikimet
Dhoma:
7
Sipërfaqe Bruto:
550 ㎡
Tualete:
3
Karakteristikat
Dhoma Gjumi|Kuzhine|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

490 €
Fatjana Cukali