Vile me Qira prane Ardenos ne Tirane
2 000 €
Data e publikimit: January 11, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65099
Vile-me-qera-Tirane-2.jpeg
Vile-me-qera-Tirane-5.jpeg
Vile-me-qera-Tirane-4.jpeg
Vile-me-qera-Tirane-1.jpeg
Vile-me-qera-Tirane-3.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Pran Ardenos, jepet me qira vile 3 katshe .Vila ka nje siperfaqe totale prej 350 m2+ oborre te gjelberuar . Organizohet nga 2 soxhorno, 2 ambjente gatimi, 2 tualete , 5 dhoma gjumi dhe 5 ballkone . Eshte totalisht e kompletuar me arredim modern dhe cilesor.E pershtatshme per banim   dhe biznes .Vila  disponon edhe dy  vende parkimi.

Jepet me qira 2000 euro ne muaj (pa taksa )

 

Specifikimet
Dhoma:
5
Sipërfaqe Bruto:
350 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

490 €
Fatjana Cukali