Vile ne Shitje Ali Demi Tirane
293 000 €
Data e publikimit: January 23, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65740
vile-me-qera-ali-demi-6.jpeg
vile-me-qera-ali-demi-9.jpeg
vile-me-qera-ali-demi-2.jpeg
vile-me-qera-ali-demi-5.jpeg
vile-me-qera-ali-demi-4.jpeg
vile-me-qera-ali-demi-7.jpeg
vile-me-qera-ali-demi-3.jpeg
vile-me-qera-ali-demi-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Ali Demi, afer ish markates, disponojme per shitje Vile 2 kateshe, pjeserisht e mobiluar me siperfaqe trualli 247 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 225.6 m2. Kati pare organizohet nga ambjent ndenje, ambjent gatimi me vete, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Kati dyte organizohet nga holl i madh, dhome gjumi, 2 ballkone dhe tualet. Disponon vend parkimi per 1-2 makina. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor !

Shitet 293000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
225.6 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati 2|Kati>kati perdhe|Kuzhine|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

don bosko
250 000 €
Fatjana Cukali