Vile ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane
450 000 €
Data e publikimit: March 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65907
Vile-ne-shitje-ne-Peze-8.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-7.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-9.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-1.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-10.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-3.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-15.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-11.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-2.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-13.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-4.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-5.jpg
Vile-ne-shitje-ne-Peze-6.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Peze e Vogel , shume prane rruges kryesore , ne zone kodrinore , Shitet Vile 3 kateshe me siperfaqe totale 1500m2 , dhe siperfaqe ndertimi 400m2 , me dokumentacion te rregullt hipotekor. Vila organizohet nga salloni i ndenjes ,  10 dhoma gjumi , 4 tualete , ballkone rreth viles , si dhe 4 vend parkimi. Siperfaqja totale e saj eshte e ndare ne kopshte , oborr , kopesht per femije , vend per barbeky , me pem frutore , dekorative si dhe vreshta. Trualli eshte i rrethuar nga mur me kangjella , sistem i sigurt kamerash , si dhe punimet ne brendesi te Viles jane bere ne kohet e fundit si :  parketi , kuzhina e re , oxhaqe me dru , sistem ngrohje/ftohje Chiller. Mundei shume e mire Investim pasi mund te perdoret dhe si Bujtine.

Shitet : 450.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
10
Sipërfaqe Bruto:
1500 ㎡
Tualete:
4
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kodra e Diellit
370 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

don bosko
250 000 €
Fatjana Cukali