Vile ne Shitje Rruga Myslym Keta Tirane
500 000 €
Data e publikimit: November 11, 2022
Ne Shitje
ID e pronës:  65008
vile-ne-shitje-rruga-ura-2.png
vile-ne-shitje-rruga-ura-4.jpeg
vile-ne-shitje-rruga-ura-1.jpeg
vile-ne-shitje-rruga-ura-3.jpeg
vile-ne-shitje-rruga-ura-2.jpeg
vile-ne-shitje-rruga-ura-1.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne fillim te rruges Myslym Keta, shitet Vile 5-kateshe, me siperfaqe trualli 147.4 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 630 m2. Kati perdhes eshte i ndare ne 3 dyqane, kati pare eshte i ndare ne 2 apartamente 1+1, kati 2 eshte i ndare ne 3 apartamente, kati katert eshte i ndare ne 2 apartamente dhe kati i peste(papafingo). Apartamentet jane te mobiluar me perjashtim te katit te dyte i cili po rikonstruktohet. Mundesi shume e mire investimi pasi te gjitha njesite jane te dhena me qera.Disponon dokumentacion te rregullt.

Shitet 500000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
10
Sipërfaqe Bruto:
630 ㎡
Tualete:
10
Kati:
1
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>3 kondicioner|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Kati>kati 3|Kati>kati 4|Kati>kati 5|Kati>kati perdhe|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi