Vile ne Shitje Te Ali Demi Tirane
350 000 €
Data e publikimit: November 25, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  64039
shtepi-ne-shitje-ne-ali-demi-9.jpeg
shtepi-ne-shitje-ne-ali-demi-6.jpeg
shtepi-ne-shitje-ne-ali-demi-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga  e Mumajeseve, shitet Vile 2-kateshe, me siperfaqe trualli 500 m2, siperfaqe ndertimi 93.6 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 229.1 m2.Kati pare organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete, ballkon, dhe tualeti. Kati 2 organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Mundesi edhe per kat te trete. Secila hyrje ka shkalle me vete.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 350 000 Euro (i diskutueshem)

Specifikimet
Dhoma:
7
Sipërfaqe Bruto:
229.1 ㎡
Tualete:
3
Karakteristikat
Dhoma Gjumi|Hipotek|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi