Zyre me Qira ne Bllok Tirane
Blloku
1 600 €
Data e publikimit: May 21, 2024
Me Qera
ID e pronës:  66770
zyre-me-qira-ne-bllok-2
zyre-me-qira-ne-bllok-4-1
zyre-me-qira-ne-bllok-1
zyre-me-qira-ne-bllok-10
zyre-me-qira-ne-bllok-8
zyre-me-qira-ne-bllok-6
zyre-me-qira-ne-bllok-7
zyre-me-qira-ne-bllok-9

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bllok, rruga Pjeter Bogdani, disponojme per qira Zyre me siperfaqe 170 m2, kati 2 ne nje pallat te ri, me ashensor. Zyra organizohet ne 5 ambjente pune, korridor shperndares, 2 tualete dhe ballkon.

Jepet me Qira 1600 Euro (Neto)

Specifikimet
Dhoma:
4
Sipërfaqe Bruto:
170 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Zogu Pare
470 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali