Zyre me Qera 5 Maji Tirane
400 €
Data e publikimit: November 27, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65616
zyre-me-qera-te-emerald-center-5.jpeg
zyre-me-qera-te-emerald-center-4.jpeg
zyre-me-qera-te-emerald-center-3.jpeg
zyre-me-qera-te-emerald-center-2.jpeg
zyre-me-qera-te-emerald-center-6.jpeg
zyre-me-qera-te-emerald-center-7.jpeg
zyre-me-qera-te-emerald-center-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga 5 maji, te Emerald Center, jepet apartament 1+1 me qera, me siperfaqe 83m2, kati 8 me ashensor, bosh. Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe jepet per zyra ose per banim .

Jepet me Qera 400 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
83 ㎡
Tualete:
1
Kati:
8
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Kati>kati 8|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali