Ambjent komercial ne shitje Bulevardi Zogu i Pare ne Tirane
Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Data e publikimit: March 7, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65894
zyre-ne-shitje-Zogu-1-3.jpg
zyre-ne-shitje-Zogu-1-1.jpg
zyre-ne-shitje-Zogu-1-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bulevardi Zogu i Pare , Qendra tregetare e Tiranes , shitet Ambjent biznesi , me siperfaqe 45m2 bruto , ne katin e 2 me shkalle elektrike. Zyra organizohet ne 2 ambjent pune dhe tualet . Me fasade xhami , e pershtatshme per reklamimin e biznesit tuaj.

Shitet : 150.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
45 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Parket
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Rruga Ibrahim Rugova
748 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga e Kavajes
71 900 €
Saimir Zyli