Zyre me qera ish stacioni trenit ne Tirane
Rruga Karl Gega
600 €
Data e publikimit: February 19, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65687
zyre-me-qera-te-treni-1.jpg
zyre-me-qera-te-treni-6.jpg
zyre-me-qera-te-treni-5.jpg
zyre-me-qera-te-treni-4.jpg
zyre-me-qera-te-treni-3.jpg
zyre-me-qera-te-treni-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ish Stacioni Trenit , Rruga Karl Gega , jepet zyre me qera , me siperfaqe 130m2 ne katin e 2 . Zyra organizohet nga 3 ambjente pune + kuzhine gatimi , koridor shperndares dhe 2 tualete . Zyra eshte totalisht e investuar , kondicioner ne cdo dhome.

Jepet 600 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
130 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali