Zyre me qera ne Bllok ne Tirane
Blloku
1 200 €
/Muaj
Data e publikimit: July 3, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69020
jepen-zyra-me-qera-ne-bllok (5)
jepen-zyra-me-qera-ne-bllok (3)
jepen-zyra-me-qera-ne-bllok (4)
jepen-zyra-me-qera-ne-bllok (6)
jepen-zyra-me-qera-ne-bllok (7)
jepen-zyra-me-qera-ne-bllok (10)
jepen-zyra-me-qera-ne-bllok

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bllok, rruga Pjeter Bogdani , disponojme per qira Zyre me siperfaqe 126m2, kati 1 ne nje pallat te ri . Zyra organizohet ne 3 ambjente pune, korridor shperndares, tualeti dhe ballkon. Bosh

Jepet me Qira 1200 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
126 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi