Zyre me Qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane
700 €
Data e publikimit: July 12, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65419
zyre-me-qera-BZ-4.jpg
zyre-me-qera-BZ-1.jpg
zyre-me-qera-BZ-3.jpg
zyre-me-qera-BZ-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bulevardin Zogu i Pare , prane Gazetes Celesi , jepet ambjent zyre me qera , me siperfaqe 84m2 , ne katin e 2 ne pallat ekzistues. Zyra eshte e organizuar nga 4 ambjente pune dhe tualet.

Jepet 700 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
4
Sipërfaqe Bruto:
84 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Bosh|Kati>kati 2|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali