Zyre me qera ne zonen e Brylit ne Tirane
500 €
Data e publikimit: February 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65798
zyre-me-qera-Tito-5.jpg
zyre-me-qera-Tito-1.jpg
zyre-me-qera-Tito-4.jpg
zyre-me-qera-Tito-3.jpg
zyre-me-qera-Tito-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bryli , prane pasticeri Tito , jepet me qera Zyre , me siperfaqe 84m2 , ne katin e 1 banim. Zyra organizohet nga nje Ambjent open space , tualet dhe ballkon. Mundesi reklamimi te biznesit tuaj ne saj te fasades. Bosh

Jepet me Qera 500 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
84 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali