Zyre me qera prane Hipotekes ne Tirane
Rruga Albanopoli
750 €
Data e publikimit: February 23, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65859
2e8fcb48-f3b6-4ebc-b460-7f628a7f2b96.jpg
c6d70084-61f8-427b-a621-cfc3966d639f.jpg
91db7af1-1171-461f-bdcd-8bd4fb816c8e.jpg
647b2402-1bcd-476e-830f-3c7b48330a9c.jpg
f7b69165-c9a7-4a4f-9104-65a59e2c4984.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Albanopoli , prane Hipotekes , jepet me qera zyre , me siperfaqe 92m2 , ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor. Zyra organizohet nga 3 ambjente pune dhe  2 tualete . Bosh

Jepet 750 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
92 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Zogu Pare
470 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali