Zyre me Qera Qender Tirane
950 €
Data e publikimit: October 25, 2023
Me Qera
ID e pronës:  64383
Zyre-me-qera-ne-qender-4-5.jpeg
Zyre-me-qera-ne-qender-2-6.jpeg
Zyre-me-qera-ne-qender-3-6.jpeg
Zyre-me-qera-ne-qender-5-2.jpeg
WhatsApp-Image-2022-02-24-at-10.27.34.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Tregu Cam, afer Postes Qendrore, jepet me qera Zyre, siperfaqe 91 m2, kati 3 me ashensor, pallati i ri i sapoperfunduar, bosh, me sistem Chiller, parket. Zyra organizohet ne 3 ambjente pune, koridori, tualeti dhe ballkon.Orientimi lindje-jug.

Jepet me qera 950 Euro(me taksa te perfshira)

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
91 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>3 kondicioner|Ashensore|Ballkon|Bosh|Hipotek|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Zogu Pare
470 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali