Zyre me Qera Rruga e Durresit
700 €
Data e publikimit: August 14, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65446
zyre-me-qera-rruga-e-duresit-6.jpg
zyre-me-qera-rruga-e-duresit-1.jpg
zyre-me-qera-rruga-e-duresit-2.jpg
zyre-me-qera-rruga-e-duresit-3.jpg
zyre-me-qera-rruga-e-duresit-4.jpg
zyre-me-qera-rruga-e-duresit-5.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Durresit, afer Mullirit,jepet me qera zyre , me siperfaqe 88 m2, kati 2 ne pallat ekzistues, bosh, kondicioner. Organizohet ne 3 ambjente pune , tualet dhe ballkon te mbyllur , me pamje nga rruga e pershtatshme per reklam per biznesin tuaj.

Jepet me Qera 700 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
88 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Bosh|Kati>kati 2|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali