Zyre me Qera te Kompleksi Zirkon Tirane
400 €
Data e publikimit: January 31, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65779
zyre-me-qera-te-zirkoni-2-1.jpeg
zyre-me-qera-te-zirkoni-1-1.jpeg
zyre-me-qera-te-zirkoni-3-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Kongresi i Manastirit, te kompleksi Zirkon, disponojme per qera Zyre me siperfaqe 62 m2, kati dyte, bosh. Organizohet ne 2 ambjente pune, tualet dhe ballkon. Disponon edhe parkim me cmim ekstra 50 euro/muaj !

Jepet me Qera 400 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
62 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Bosh|Hipotek|Kati>kati 2|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali