Zyre me qera tek Garden Billding ne Tirane
Rruga e Kavajes
1 200 €
Data e publikimit: March 21, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65724
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-8.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-18-at-11.55.55.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-9.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-6.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-5.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-11.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-10.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-3.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-7.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-1.jpeg
zyre-me-qera-tek-garden-bilding-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Kavajes, ne kompleksin Garden Billding jepet me qera zyre me siperfaqe 110 m2, kati 12. Zyra eshte e organizuar ne 3 ambjenti pune, 2 tualet, korriodr dhe ballkon. Zyra eshte e gjithe e shtruar me parket, sistem ngrohje/ftohje.

Jepet me qera 1200 Euro/muaj Neto

Kusht qeraja e muajt pare, qeraja e muajt fundit dhe nje qera garanci.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
110 ㎡
Tualete:
2
Kati:
12
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Sistem Ngrohje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali