Zyre me qera tek Gjimnazi Cajupi Tirane
Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 17, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68503
zyre gjimanzi cajupi (2)
zyre gjimanzi cajupi (3)
zyre gjimanzi cajupi (1)
zyre gjimanzi cajupi (4)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Kongresi i Manastirit, prane gjimnazit Cajupi, disponojme Zyre per qera me siperfaqe 100 m2, kati pare banim i nje pallati ekzistues. Organizohet nga 2 ambjente pune, 2 tualete, ballkon dhe nje oborr personal. I pershtatshem per zyra , laburator , klinika etj.

Jepet me Qira 600 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Sipërfaqe Neto:
100 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj