Zyre me qera tek Jordan Misja ne Tirane
Rruga Jordan Misja
550 €
Data e publikimit: April 2, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65697
181c8b00-3c90-4c1c-be62-c1f83bb1da19.jpg
64b8043d-c080-4c85-a7b3-96c747f31970.jpg
69bc66a1-96a4-40cf-8fb0-bb5cd665d773.jpg
8103b60f-1004-45fa-a607-05b85c360636.jpg
173fbaea-627a-494f-90dc-ba6b5f3f1041.jpg
949029f4-fefe-4076-b0df-c3eb10f2114c.jpg
cac1c97f-5fb0-4a39-b72d-fef216c65692.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Jordan Misja, Gener 2, jepet me qira zyre, me siperfaqe 107 m2. Zyra ndodhet ne katin e 7 ne pallat te ri me ashensor dhe organizohet nga 3 ambjente pune + kuzhine gatimi me vete, 2 tualete dhe ballkon.

Jepet me qira 550 Euro ne Muaj

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
107 ㎡
Tualete:
1
Kati:
7
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali