Zyre me qera tek Kompleksi Arlis (Farmacia 10) ne Tirane
Rruga e Dibres
6 120 €
Data e publikimit: October 10, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65522
Zyre-me-qera-tek-Farmacia-10-2-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Dibres, kompleksi Arlis, jepet me qera zyre me siperfaqe 612 m2, kati 1 pallat i ri me ashensor. Ambjenti ka nje lartesi prej 4 meter, i organizuar ne open spacet.Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë në rrugë për reklamim të biznesit.Ambjenti është për tipologji të ndryshme biznesesh duke pasur fasadën, hapsirën dhe shikimin të cilat bëjnë të jetë në kushte optimale.
Sugjerime: klinika të ndryshme, palestër, zyra, call center, qendër estetike etj

Jepet me qera 10 Euro/m2 i Diskutueshem

612 x 10 = 6 120 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
612 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali