Zyre me Qera tek Shallvaret ne Tirane
1 000 €
Data e publikimit: January 24, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65750
My-Home-Logo-5.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shallvaret , prane DigitAlb , jepet Zyre me qera , me siperfaqe 75 m2 ne katin e 2 , pallat ekzistues. Zyra organizohet nga 3 ambjente pune , tualet , dhe 2 ballokon . Pozicionimi buze rruge kryesore , i jep nje mundesi te mire reklamimi biznesit tuaj.Bosh

Jepet me qera 1000 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
75 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali