Zyre me Qira Farmacia 10 Tirane
Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Data e publikimit: June 13, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68396
zyre me qira te farmacia 10 (3)
zyre me qira te farmacia 10 (2)
zyre me qira te farmacia 10 (1)
zyre me qira te farmacia 10 (4)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis, disponojme Zyre per qera me siperfaqe 117 m2 dhe me lartesi kati 3.8 m, kati pare banim, mbi dyqane, bosh. Organizohet nga 3 ambjente pune, 2 tualete dhe 2 ballkone. I pershtatshem per zyra dhe banim.

Jepet me Qira 1000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
117 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Pazari i ri
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Yzberisht
500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Astir
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga e Kosovarve
600 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Yzberisht
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga e Elbasanit
850 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Brryli
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Porcelan
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Danja Kaja