Zyre me Qira ne Bllok Tirane
Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 18, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68515
Zyre Bllok (1)
Zyre Bllok (2)
Zyre Bllok (3)
Zyre Bllok (4)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bllok, rruga Vaso Pasho, disponojme per qira Zyre me siperfaqe 62m2, kati 4 ne nje pallat ekzistues. Zyra organizohet ne 2 ambjente pune, korridor shperndares, tualeti dhe ballkon.

Jepet me Qira 800 Euro (Neto)

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
62 ㎡
Sipërfaqe Neto:
62 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja