Zyre me Qira Qender Tirane
Kafe Flora
1 100 €
/Muaj
Data e publikimit: June 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  66739
zyre me qera te kafe flora (4)
zyre me qera te kafe flora (1)
zyre me qera te kafe flora (5)
zyre me qera te kafe flora (2)
zyre me qera te kafe flora (6)
zyre me qera te kafe flora (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Qender, prane Kafe Flora, jepet per qira ambient per zyre me siperfaqe 96.5m2, kati i 4 me ashensor. Organizohet ne 3 ambiente pune dhe tualet. Ambienti eshte i shtruar me parket, ka sistem kondicionimi multisplit, ndricim led etj.
Jepet me Qira 1100 euro.

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
97 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali