Zyre me Qira te Farmacia 10 ne Tirane
Farmacia 10
500 €
/Muaj
Data e publikimit: June 13, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68369
2+1 me qira te rruga e Dibres (1)
2+1 me qira te rruga e Dibres (2)
2+1 me qira te rruga e Dibres (3)
2+1 me qira te rruga e Dibres (4)
2+1 me qira te rruga e Dibres (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Dibres, te Farmacia 10, Kompleksi Arlis, disponojme per qira Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, kati 6 me ashensor, bosh. Apartamenti organizohet ne dhome ndeje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Jepet me Qira 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
2
Kati:
6
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj