Zyre Ne Shitje Tek Komuna e Parisit
Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 28, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68869
Zyre ne shitje tek Komuna e Parisit Prane Eleonore (1)
Zyre ne shitje tek Komuna e Parisit Prane Eleonore (2)
Zyre ne shitje tek Komuna e Parisit Prane Eleonore (4)
Zyre ne shitje tek Komuna e Parisit Prane Eleonore (5)
Zyre ne shitje tek Komuna e Parisit Prane Eleonore (6)
Zyre ne shitje tek Komuna e Parisit Prane Eleonore (7)
Zyre ne shitje tek Komuna e Parisit Prane Eleonore (8)
Zyre ne shitje tek Komuna e Parisit Prane Eleonore (9)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Zyre Ne Shitje Tek Komuna e Parisit Prane Kompleksit Leonore. Zyra ka  siperfaqe 50m2,dhe ndodhet ne katin perdhe buze rruge. E mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet zyra te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje biznes sa me komod. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 110000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
50 ㎡
Sipërfaqe Neto:
47 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Rruga Ibrahim Rugova
748 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga e Kavajes
71 900 €
Saimir Zyli