Zyre per qira Qender ne Tirane
Qender
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 26, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65023
zyre-per-qira-ne-qender-2.jpg
zyre-per-qira-ne-qender-3.jpg
zyre-per-qira-ne-qender-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Piaca ne Qender, jepet me qira ambient per zyra, me siperfaqe 70 m2, kati i 2 me ashensor. Zyra ndahet ne 2 ambiente pune, tualet, korridor dhe ballkon. Ambienti eshte totalisht i rikontruktuar dhe ofrohet bosh, vetem me kondicioner.

Jepet me qira 600 Euro ne Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Sipërfaqe Neto:
70 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Zogu Pare
470 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali